2017.gada 10. – 12. augustā BIĶERNIEKU PAGASTA UN SPORTA SVĒTKI “Zem zila debess jumta!”

2017.g. 10., 11., 12.augustā notika Biķernieku pagasta un sporta svētki “Zem zila debess jumta”.

10.augustā, pirmajā dienā, vakara gaitā pie Kultūras nama dīķa visus iedzīvotājus sagaidīja sacensības makšķerēšanā un ļoti garšīga zivju zupa. Kopā sapulcējās gan bērni, gan jaunieši, gan pieaugušie lai aktīvi un interesanti pavadītu laiku.

Otrajā dienā Biķernieku pagastā notika svinīga volejbola laukuma atklāšana. Atklāšanas sākumā visus iedzīvotājus priecāja deju grupa “Smaids” ar jautro vasaras deju. Pēc  pagasta pārvaldes vadītajās Marītes Daņilovas uzrunas, pārvaldes vadītāja kopā ar komunālas saimniecības vadītāju Sergeju Andrejevu svinīgi pārgrieza atklāšanas lentes gabaliņu. Visas paaudzes tika aicinātas palaist debesīs skaistas un krāsainas laternas, kas simbolizēja aktīvu un sportisku atpūtu. Vakarā notika volejbola turnīrs starp bērniem, jauniešiem un pieaugušiem. Pirmo vietu izcīnīja jauniešu komanda “Laims”, otro vietu ieguva pieaugušo komanda “Iedegušas kājas” un trešo vietu saņēma bērnu komanda “Ģurķi”. Visi tika apbalvoti ar skaistām dāvanām.

Trešajā, vissvinīgākajā dienā pagasta un sporta svētki sākās jau no paša rīta. Plkst. 8:00 visi iedzīvotāji tika aicināti  uz dievkalpojumu Krivošejevas lūgšanu namā. Plkst 9:30 ar VELO-MOTO-AUTO izstādi notika svētku atklāšana. Visas dienas garumā bērnus un visus Biķernieku pagasta iedzīvotājus sagaidīja radošas darbnīcas, sporta aktivitātes, piepūšamas atrakcijas, cukurvate, sejas apgleznošana, poētiska stunda, Marītes Daņilovas foto izstāde “Mūža mirkļi” un tradicionāls ābolu pīrāgs ar sulu. Plkst. 16:00 Biķernieku Kultūras namā norisinājās svētku koncerts. Koncerts bija ļoti gaišs un sirsnīgs, ar skaistām  dziesmām un dejām pagasta iedzīvotājus priecāja Daugavpils Krievu Kultūras centra jauniešu deju kolektīvs “Uzori”, Daugavpils Baltkrievu Kultūras centra Tautas dziesmu ansamblis “Kupaļinka”, Kalkūnes pagasta sieviešu vokālais ansamblis “Pērles”, Līksnas pagasta dziedātāja Sintija Giptere, dziedātajs Vladislavs Mazalevskis  un Biķernieku pagasta sieviešu vokālais ansamblis “Rjabinuška”. Paldies visiem iedzīvotājiem un viesiem, kas šajā skaistajā  un svinīgajā dienā bija kopā ar mums.

 

Olga Pankova, Ināra Vasiļjeva

FOTOGALERĪJA