“Skaļās lasīšanas” čempione Biķerniekos – Nikola Slotina

“Skaļās lasīšanas” sacensības Latvijā organizē Latvijas Nacionālā bibliotēka (LNB) sadarbībā ar Latvijas bērnu un jaunatnes literatūras padomi. Sacensību mērķis ir pilnveidot bērnu prasmes izvēlēties piemērotu un interesantu literatūru skaļai lasīšanai, sekmēt interesi par lasīšanu un grāmatām, saliedēt bērnus kopīgām lasīšanas aktivitātēm, kā arī veicināt lasītprieku.

7.martā Biķernieku pamatskolā sadarbībā ar Biķernieku bibliotēku notika konkursa “Skaļā lasīšana” pirmais posms. Konkursā piedalījās astoņi  5.klases skolēni, kuri pretendēja uz lasīšanas čempiona titulu. Tie bija – Anastasija Čubreviča, Diana Grigorjeva, Artūrs Morozs, Sabrina Motivāne, Valerija Rusina, Valentins Semjonovs, Nokola Slotina, Kristians Smuļko. Skolēni paši bija izvēlējušies grāmatu, kuras fragmentu lasīja konkursā. Dažiem skolēniem, grāmatas piedāvāja latviešu valodas skolotāja. Katrs dalībnieks saņēma diplomu un  balviņu. Reģionālā finālā mūsu pagastu pārstāvēs Nikola Slotina, kuras lasījums emocionāli aizrāva visus žūrijas dalībniekus. Turēsim īkšķus par mūsu finālisti!

Žūriju pārstāvēja skolotājas:  Ludmila Žiļa un Oļesja Aleksejeva.

Paldies visiem par atsaucību un dalību konkursā! Liels paldies latviešu valodas skolotājai Anželai Kursišai par skolēnu sagatavošanu un motivēšanu piedalīties konkursā!

 

Biķernieku pagasta bibliotēkas vadītāja Veronika  Andrejeva.