5. un 6. jūlijā Biķernieku pagastā tika nosvinēti septītie pagasta svētki “Vasaras ritmā”! Piektdienas vakarā visus iedzīvotājus gaidīja makšķerēšanas sacensības. Neskatoties uz sliktiem laika apstākļiem makšķerēšanas sacensības notika un uzvarēja Ēriks Daņilovs.

Sestdien no rīta visus gaidīja jautra vingrošana, turpinājumā – radošas darbnīcas un sporta aktivitātes! Dienas garumā bērnus priecēja piepūšamas atrakcijas un cukurvate, kā arī sejas apgleznošana un citas jautras spēles. Biķernieku pagasta pārvaldes foajē jau no piektdienas iedzīvotāji un viesi varēja apskatīt brīnišķīgo leļļu izstādi. Sestdienas vakarā visus gaidīja garšīgs cienasts (tradicionāla zivju zupa ar pīrādziņiem) un svinīgs koncerts ar skaistam dejām un dziesmām.

Gribām izteikt lielu paldies koncerta dalībniekiem: Ukraiņu biedrībai “Mrija”, Zumba Fitnessa komandai (vadītāja Svetlana Lonska), Flamneco deju grupai “Un Dos Tres” (vadītāja Sofja Baitina), vokālajam ansamblim “Rjabinuška” (vadītāja Olga Pankova), solistei Brigitai Madelānei, solistei Jeļenai Vitķevičai un solistei Olga Pankovai.

Pēc koncerta visus gaidīja papīru šovs ar komandu no ChuCha ChaCha, gribam izteikt paldies, sajūsma bija gan bērni gan pieaugušie.

Vakara turpinājumā visi varēja atpūsties pie svētku ugunskura un padejot nakts diskotēkā.

Pateicāmies Svētlanai par skaistu leļļu izstādi, Larisai Ivanovai un Veronikai Andrejevai par interesantu radošu darbnīcu. Gribam izteikt lielu paldies Biķernieku pagasta pārvaldei un Biķernieku pagasta iedzīvotājiem par atbalstu un aktivitāti!