Vecticībnieki satikas Kultūras namā Biķerniekos

Biķerniekos notika jau otrais pēc kārta saiets, kas apvienoja Biķernieku, Maļinovas, Naujenes pagastu vecticībniekus un sniedza iespēju satikties siltajā draudzīgā atmosfērā, padalīties ar savu pieredzi un pastāstīt par vecām tradīcijām  jaunajai paaudzei.

Lieldienu pasākumā dalībniekus apsveica Krivošejevas lūgšanas nama mācītājs Domentians Žilko, Biķernieku pagasta pārvaldes vadītāja Mārīte Daņilova, Biķernieku pamatskolas direktors Aleksejs Mackevics, kā arī Naujenes un Maļinovas pagasta pārstāvji.

Koncerta laikā zāle pildījās ar skaļiem aplausiem un patiesu prieku, jo pamatskolas skolēni Jeļenas Ivbules vadībā, Kultūras nama sieviešu vokālais ansamblis “Rjabinuška”, dziedātāji Olga Pankova un Sergejs Radionovs no Biķernieku pagasta, dziedoša ģimene Natalja un Viktors Vaļkovski no Naujenes pagasta iepriecināja skatītājus ar skaistam dziesmām un dejām.

Noslēgumā pasākuma dalībnieki satikās pie lieldienas galda un lieliski pavadīja laiku kopā. Viesi un pasākuma saimnieki dziedāja vecas un jaunas dziesmas tautas bajānista Viktora Valkovska pavadījumā.

Cilvēki bija ļoti pateicīgi pasākuma organizatoriem Veronikai Andrejevai un Inārai Vasiļjevai par rīkotājiem svētkiem.

Irina Bistrova

FOTOGALERĪJA